Siemens Careers

Senior nákupčí - Brno

Brno, Czech Republic
SCM-Procurement / Supply Chain Logistics

English (UK)

Job Description

Jsme oddělení nákupu v závodě, kde se vyrábí parní turbíny na míru zákazníkům z celého světa. Baví nás zajišťovat vyhledávat dodavatele, jednat s nimi a zajišťovat strategický i operativní nákup pro naši firmu. Jsme pyšní na více než stoletou historii naší společnosti, během níž jsme dodali přes 4 240 turbín do 66 zemí z různých koutů světa.

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici senior nákupčí.

Budete se věnovat především

  • vytváření strategie pro danou nákupní komoditu, vedení strategických i taktických vyjednávání se subdodavateli a interními zákazník
  • iniciování a spolupráci při kvalifikaci subdodavatelů a jejich rozvoje
  • výběru dodavatelů dle předepsaných postupů,  zvolené strategie a taktiky
  • zajištění nákupních objednávek/kupních smluv
  • sledování vývoje milníku dodávek, plnění harmonogramu dodavatelů, zajišťování jejich plnění
  • spolupráci při zabezpečení kvality dodávek
  • řešení reklamací a nápravných opatření
  • podílení na inovacích
  • účasti v projektových týmech

Těšit se můžete zejména na

  • seznámení s chodem nákupního oddělení, poznání mnoha firemních procesů

  • pestrou pracovní náplň

  • příjemný pracovní kolektiv

  • podíl na vzniku jedinečného produktu

Měl/a byste mít

  • SŠ s maturitou / VŠ vzdělání technického, nebo ekonomického směru
  • praxi v oblasti nákupu, ideálně ve strojírenské společnosti

  • znalost MS Office, znalost SAP výhodou

  • dobré rozhodovací schopnosti

  • komunikativní znalost angličtiny

  • pečlivý a odpovědný přístup k práci, samostatnost

  • schopnost dotahovat věci do konce, tah na branku

Dále vám nabízíme
  • odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj

  • pružnou, zkrácenou pracovní dobu 7,5 h denně

  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens

  • širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, roční bonus, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)

  • pracoviště poblíž centra Brna (Olomoucká 7/9, 618 00)

Job ID: 85893

Organisation: Power and Gas

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected