Siemens Careers

Anyagkönyvelő

Budapest, Hungary
SCM-Procurement / Supply Chain Logistics

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

 A Siemens Energy Management Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztótranszformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Mik lesznek a feladataim?
• Alapanyag, félkésztermék, késztermék és szolgáltatások könyvelése,
• Üzemből raktárba érkező anyagigények kezelése,
• üzemi és raktári készletek rendszer szintű mozgatása (SAP),
• a kapcsolódó osztáykokkal kommunikáció lebonyolítása,
• folyamat fejlesztés,
• aktív részvétel a kapcsolódó részlegekkel folytatott megbeszéléseken.
 Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?
• Szakirányú közép végzettség
• 1-3 éves raktárban vagy anyagkönyvelésen szerzett tapasztalat,
• magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office),
• SAP ismeretek,
• terhelhető, rugalmas személyiség,
• megbízható, pontos, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

• angol nyelvtudás.

Mit kell még tudnom?

• Nemzetközi környezet,
• karrierlehetőség egy multinacionális vállalatcsoporton belül,
• versenyképes jövedelemcsomag.

 Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 86623

Organisation: Energy Management