Siemens Careers

IT Specialista/ka - NX

Drasov, Czech Republic; Czech Republic
Information Technology

English (UK)

Job Description

Společnost Siemens Electric Machines s.r.o. nabízí volné pracovní místo IT Specialista / Specialistka.

Náplň práce

  • aplikační a procesní podpora uživatelů CAD NX
  • účast na interních projektech
  • tvorba aplikací v .NET
  • programování v C#, VB.NET, Java

Očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ slovem i písmem, NJ výhodou
  • velmi dobrou znalost jazyka C# a prostředí .NET
  • znalost vývojových nástrojů Visual Studio
  • znalost SQL
  • znalost CAD (NX + Teamcenter) výhodou
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
  • Nabízíme
  • zázemí mezinárodního koncernu Siemens
  • úspěšnou kariéru v rámci mezinárodní, velmi dynamicky se rozvíjející společnosti
  • atraktivní různorodou práci s moderními technologiemi a informačním systémem
  • další odborný a osobnostní rozvoj (příspěvek na jazykové kurzy, odborné semináře)
  • motivující finanční ohodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce, podíl na plnění cílů společnosti
  • sociální výhody a benefity; pět týdnů dovolené, sportovní vyžití, příspěvek na stravování, penzijní připojištění

Job ID: 86667

Organisation: Process Industries and Drives

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected