Siemens Careers

Order Manager

Budapest, Hungary
SCM-Procurement / Supply Chain Logistics

English (UK)

A világ egyik vezető technológiai vállalata, a Siemens 1887, az első villamos vonal megépítése óta vezető szerepet tölt be hazánk modernizációjában. A Siemens Zrt. Power and Gas Budapesti üzeme, a világ vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamos energia termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője. A legkorszerűbb gáz- és gőzturbina komponensek beszállítójaként öt kontinens energiaellátásához járulunk hozzá. Gyártóegységünk a növekvő megrendelés-állomány, illetve a portfólió bővítése miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakemberekkel bővíti csapatát.

Mik lesznek a feladataim?

  • Vevői megrendelések fogadása, kezelése, gyártási és szállítási határidő meghatározása
  • Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a vevőkkel, kapcsolódó osztályokkal, mérnökséggel és beszállítókkal
  • Megrendelés státuszának folyamatos nyomon követése a gyártási és szállítási határidő betartásának, az optimális szállítási képesség elérésének és a vevő megfelelő tájékoztatása érdekében
  • Gyártástervezés, kapacitástervezés és a gyártás finom programjának a készítése
  • Gyártáshoz szükséges indirekt anyagok (szerszámok, elektródák, készülékek stb.) előtervezése és folyamatos nyomon követése
  • Gyártási logisztika ütemezése, a gyártáshoz szükséges indirekt anyagok tekintetében

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki-menedzser vagy gépészmérnök végzettség
  • Magas szintű felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook, Power Point, stb.)
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Jó kommunikációs képességek, megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás
  • Folyékony angol és / vagy német nyelv-tudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság

Mit nyújtunk?

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 86930

Organisation: Power and Gas