Siemens Careers

Informatikai Project Asszistens

Budapest, Hungary
Project Management

English (UK)

Job Description

Feladatok:

Siemens nemzetközi informatikai vállalat német ügyfelei számára részmunkaidős egyetemista diákot keres Informatikai projekt management asszisztensi feladatok elvégzésére
Nemzetközi szoftver fejlesztési project Change Control Board (szakmai irányítói testülete) munkájának asszisztensi szintű támogatása
Szoftver fejlesztési feladatok rendszeres követése, állapotáról kiértékelések készítése
Kapcsolattartás a német és angol szoftver fejlesztőkkel
Fejlesztési dokumentumok követése, alapos, részletekre való odafigyelést igénylő munka

Elvárások:

Megkezdett felsőfokú mérnöki, informatikai vagy műszaki tanulmányok
Német és angol nyelvtudás
Alapos számítógépes felhasználói és Windows Office ismeretek
Rendszeres munkavégzés munkaidő alatt, ca. heti 10-15 óra
A munkavégzés diákszövetkezeten keresztül, feltétele a nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Előny:

Szoftver fejlesztés project management feladatok iránti érdeklődés
SAP ismeretek
Amit kínálunk:
Egyetemi tanulmány mellett végezhető diák asszisztensi munka
Rugalmas munkaidő, munkanapokon, hosszabb távú munka, betanitás
Munkahelyi tapasztalat szerzés mérnöki munka területén, nemzetközi környezetben
Német és angol nyelv gyakorlásának lehetősége
Számítógépes irodai munka, modern munkakörnyezetben, Budapest XI. kerületében, BME közelében
Óradíjas juttatás, diákszövetkezeten keresztül, 1.800 Ft/óra bruttó

Job ID: 87837

Organisation: Mobility

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time