Siemens Careers

R&D Engineer Mechanical

Budapest, Hungary
Research & Development

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Energy Management Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztótranszformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Milyen feladatok várnak rád?

• Elosztó transzformátorokkal kapcsolatos termékfejlesztés
• Új termékek bevezetésének támogatása (prototípusgyártás, vizsgálatok)
• Termékbe beépülő új anyagok, eszközökfelkutatása, vizsgálata
• Kapcsolattartás és együttműködés a termelésért, a beszerzésért és a minőségbiztosításért felelős területekkel és beszállítókkal

Mi különböztet meg másoktól?

• Gépészmérnöki felsőfokú végzettség
• Csapatszellem, precizitás, nagyfokú önállóság
• Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás.

Mi jelenthet még előnyt a kiválasztás során?

• Villamosgép-tervezői tapasztalat
• Pro/E ismeret
• Projekt vezetői tapasztalat
• SAP ismeretek

Mit érdemes még tudnod?

• Nemzetközi környezet
• Karrierlehetőség egy multinacionális vállalatcsoporton belül
• Versenyképes juttatási csomag
• Folyamatos szakmai fejlődés

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 88497

Organisation: Energy Management