Siemens Careers

Automation support Trainee

Budapest, Hungary
Customer Services

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

 Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Mik lesznek a feladataim?

  • Műszaki terméktámogatás (PLC, HMI, Kommunikáció, Szoftverek..)
  • Ajánlat előkészítéshez kalkulációk készítése
  • Ajánlat kidolgozása
  • Hardver, illetve rendszer specifikáció ellenőrzése és készítése
  • Rendezvényekkel kapcsolatos előkészítő tevékenységek
  • Partnerekkel való műszaki egyeztetés
  • Tesztkonfigurációk készítése, installálása
  • Wosk-shop-ok tartása az ügyfelek részére

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • Villamosmérnöki tanulmányok / diploma
  • Kommunikációs és önálló problémamegoldó képesség
  • Gyakorlati ismeretek
  •  Elvárt nyelvismeret: angol

Mit kell még tudnom?

  • Dinamikus, fiatalos csapat,
  • Modern technológiák, nemzetközi környezet,
  • Tapasztalási, tanulási lehetőség, érdekes kihívások
  • Gyakornoki juttatási csomag (alapbér + cafeteria)
  • Előny: Német nyelv ismerete SIMATIC termékek ismerete

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 89090

Organisation: Digital Factory

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Either