Siemens Careers

HR adminisztrációs gyakornok

Budapest, Hungary
Human Resources

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Power and Gas Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

· Be és kiléptetés folyamatának támogatása

· Munkaügyi dokumentumok, adatok naprakészen tartása

· Orvosi igazolások rögzítése, nyomon követése, koordinálása

· Kimutatások, riportok készítésében részvétel;

· Belső HR folyamatok támogatása (cafeteria, toborzás-kiválasztás)

Mi különböztet meg másoktól?

· Jó kommunikációs képességgel és proaktív, rugalmas személyiséggel rendelkezel;

· Felhasználói szinten ismered a MS Office programokat;

· Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudással rendelkezel;

· Minimum heti 20 óra munkavégzés tudsz vállalni;

· Folyamatban lévő, vagy befejezett felsőfokú végzettség;

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 89984

Organisation: Human Resources

Experience Level: Recent College Graduate

Job Type: Either