Siemens Careers

Gyártástechnológus gyakornok

Budapest, Hungary
Manufacturing

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Power and Gas Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Gyártástechnológus kollégák támogatása
  • SAP adminisztráció
  • Műszaki dokumentációk kezelése
  • Hegesztő és összeállító készülékek szerkesztése
  • Normaidők mérése

Mi jelenthet előnyt még a kiválasztás során?

  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony nem elvárás

Mi különböztet meg másoktól?

  • Folyamatban lévő vagy befejezett mérnöki tanulmányok
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás

 Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 90532

Organisation: Power and Gas

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time