Siemens Careers

Quality Manager - Rail Automation

Budapest, Hungary
Quality Management

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.
Mobility üzletágunk szakértő kollégái segítségével olyan új intelligens közlekedési megoldásokat fejlesztünk, amelyek növelik az infrastruktúra rendelkezésre állását, optimalizálják a forgalmat és növelik az utasok kényelmét. A közlekedési infrastruktúra villamosításával, automatizálásával és digitalizációjával már ma meghatározzuk a jövő közlekedését.

Milyen feladatok várnak rád?
• Hazai és nemzetközi vasúti szoftver fejlesztési projektek minőségbiztosítási feladatainak támogatása.
• Öt fős QM csapat szakmai munkájának koordinálása.
• Minőségbiztosítási folyamatok testre szabása és bevezetése.
• QM riportok készítése, illetve
• project auditokban való támogató részvétel.
• Kapcsolattartás a projektek vezetőivel és
• részvétel egyes projektek minőségbiztosítási feladataiban (QMiP).
• Projektekhez kapcsolódó riportok és egyéb dokumentumok lektorálása, formális és tartalmi ellenőrzése.
• Lizenz-clearing.

Mi különböztet meg másoktól?
• Szoftverfejlesztési projektek minőségbiztosításában szerzett minimum három év gyakorlati tapasztalat.
• Tárgyalási szintű német, angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
• Jó kommunikációs készség.
• Minőség iránti elkötelezettség.
• Csapatmunkában való részvétel és vezetői attitűd.

Mit érdemes még tudnod?
• Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete.
• QM és CM rendszerek ismerete (Rational Team Center, ClearQuest, Doors, …)
• Vasúti projektekben szerzett tapasztalat.
• Siemens GUIDE folyamatok ismerete.

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 90553

Organisation: Mobility