Siemens Careers

Windows Embedded specialista

Budapest, Hungary
Information Technology

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.
Mobility üzletágunk szakértő kollégái segítségével olyan új intelligens közlekedési megoldásokat fejlesztünk, amelyek növelik az infrastruktúra rendelkezésre állását, optimalizálják a forgalmat és növelik az utasok kényelmét. A közlekedési infrastruktúra villamosításával, automatizálásával és digitalizációjával már ma meghatározzuk a jövő közlekedését.

Milyen feladatok várnak rád?
• Projektspecifikus operációs rendszer változatok készítése Windows 7 és 10 Embedded kiadások alapján.
• Driverek, Windows komponensek és 3th party összetevők beépítése,
• standard konfiguráció (felhasználók, hálózati és rendszer beállítások) készítése.
• Hibajavító és biztonsági patch-ek beépítése, valamint
• az elkészített változatok IT security konfigurációjának (hardening) beállítása, majd ezekből
• önállóan telepíthető Windows telepítőkészletek készítése.
• Telepítési és felhasználói dokumentációk készítése angol/német nyelven.
• Kapcsolattartás a megrendelői (projekt) oldallal,
• riportok készítése és részvétel a feladatok tervezésében.

Mi különböztet meg másoktól?
• A Windows operációs rendszerek rendszergazdai szintű ismerete.
• Scriptelési (batch programozás, PowerShell, VBS) tapasztalat és a Windows Registry ismerete.
• Tárgyalási szintű német, vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
• Jó kommunikációs készség.
• Önállóság, kreativitás, kezdeményezőkészség.
• Minőség iránti elkötelezettség.

Mit érdemes még tudnod?
• Windows Embedded ismerete.
• Konfiguráció menedzsment jártasság.
• Ethical Hacker/Penetration tester ismeretek.

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 90561

Organisation: Mobility