Siemens Careers

Senior C++ fejlesztő (DB1SA)

Budapest, Hungary
Information Technology

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mobility üzletágunk szakértő kollégái segítségével olyan új intelligens közlekedési megoldásokat fejlesztünk, amelyek növelik az infrastruktúra rendelkezésre állását, optimalizálják a forgalmat és növelik az utasok kényelmét. A közlekedési infrastruktúra villamosításával, automatizálásával és digitalizációjával már ma meghatározzuk a jövő közlekedését.

Milyen feladatok várnak rád?

· Integrált vasútirányító rendszer fejlesztése

· Hibakeresés, eredmények analízise

· Részvétel egy nemzetközi csapat munkájában

Mi különböztet meg másoktól?

· Felsőfokú szakirányú (villamosmérnök, vagy mérnök informatikus) végzettség

· Legalább 5 éves C++ OO programozói tapasztalat

· QT fejlesztő rendszer ismerete

· Aktív kommunikáció képes német nyelvismeret

Mit érdemes még tudnod?

· Vasútirányítási rendszerek ismerete

· Angol nyelvtudás (nem feltétel)

· Néhány hónapos németországi betanulás

· Linux ismeretek előnyt jelentenek

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 90652

Organisation: Mobility