Siemens Careers

Gazdasági gyakornok (Mobility terület)

Budapest, Hungary
Finance

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mobility üzletágunk szakértő kollégái segítségével olyan új intelligens közlekedési megoldásokat
fejlesztünk, amelyek növelik az infrastruktúra rendelkezésre állását, optimalizálják a forgalmat és növelik az utasok kényelmét. A közlekedési infrastruktúra villamosításával, automatizálásával és digitalizációjával már ma meghatározzuk a jövő közlekedését.

Milyen feladatok várnak rád?

· Megrendelések és szállítólevelek készítése

· Teljesítésigazolások elkészítése

· Nyilvántartások vezetése pl. logisztika,

· Kisebb egyszerű karbantartási szerződések kezelése

· Kintlévőségek figyelése

· Szállítókkal/vevőkkel levelezés

· Pénzügyi adminisztrációs feladatok önálló munkavégzése

Mi különböztet meg másoktól?

· Folyamatban lévő vagy befejezett gazdasági tanulmányok

· Alapfokú angol nyelvtudás

· MS Office felhasználó szintű ismerete

· Pontos, precíz munkavégzés

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző
gondolkodásmódokat.

Job ID: 90867

Organisation: Mobility

Experience Level: Recent College Graduate

Job Type: Part-time