Siemens Careers

Junior JAVA fejlesztő - Rule checker

Budapest, Hungary
Information Technology

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában. Mobility üzletágunk szakértő kollégái segítségével olyan új intelligens közlekedési megoldásokat fejlesztünk, amelyek növelik az infrastruktúra rendelkezésre állását, optimalizálják a forgalmat és növelik az utasok kényelmét. A közlekedési infrastruktúra villamosításával, automatizálásával és digitalizációjával már ma meghatározzuk a jövő közlekedését.

Milyen feladatok várnak rád?
• Agilis szoftverfejlesztő csapatunkba keresünk JAVA fejlesztő kollégát.
• SCRUM módszertan szerinti fejlesztési folyamatok mentén dolgozunk, azaz tervezés, implementálás és review feladatok is várnak rád.
• Munkánk része a hibakeresés és a -javítás is, valamint
• néha bizony dokumentálnunk is kell mindazt, amit elvégeztünk - ám ezt igyekszünk minimalizálni.
• Vasútautomatizálási projekteken dolgozunk,
• ahol nem csak érdekes témákon dolgozhatsz, hanem
• sok tapasztalt kollégánktól tanulhatsz nap, mint nap.
• Amennyiben szeretnéd elmélyíteni tudásod és egy igazán jó hangulatú csapatra vágysz, jelentkezz hozzánk!

Mi különböztet meg másoktól?
• Gyakorlati programozói tudással rendelkezel.
• Ismered a JAVA nyelvet.
• Motivál, ha olyan kollégákkal dolgozhatsz együtt, akiktől tanulhatsz és
• Te magad is szívesen osztod meg másokkal tudásod, tapasztalatod.
• Kommunikáció képes angol, vagy német nyelvismerettel bírsz szóban és írásban egyaránt.

Mit érdemes még tudnod?
• A szoftverfejlesztési módszertanok, különösen az agilis világ, ismerete előnyt jelent, ahogy
• az is, ha a vasútiautomatizálási rendszerek iránt érdeklődsz.

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 91051

Organisation: Mobility