Siemens Careers

Senior frontend fejlesztő - RS Locomotiv

Budapest, Hungary
Information Technology

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában. Mobility üzletágunk szakértő kollégái segítségével olyan új intelligens közlekedési megoldásokat fejlesztünk, amelyek növelik az infrastruktúra rendelkezésre állását, optimalizálják a forgalmat és növelik az utasok kényelmét. A közlekedési infrastruktúra villamosításával, automatizálásával és digitalizációjával már ma meghatározzuk a jövő közlekedését.

Milyen feladatok várnak rád?
• Tapasztalt, új technológiák felé nyitott frontend szoftverfejlesztő kollégákat keresünk SCRUM csapatunkba, akik
• megbízható és innovatív alkalmazásokat készítenek megfogalmazott követelmények alapján vasúttechnikai területre - Linux platformon.
• A felelősségi körbe beletartozik a specifikációk készítése, az implementáció, a tesztelés, a szoftver integráció és bizony a dokumentálás is.
• Ehhez kapcsolatban kell lennünk az irodában dolgozó és a külföldi kollégákkal is,
• akikkel közösen készítjük a reszponzív dizájnt megvalósító (okostelefonon, tableten és PCn is megjelenni képes) megoldásokat.

Mi különböztet meg másoktól?
• Legalább 3 éves gyakorlati tapasztalattal rendelkezel frontend, Internet alapú, vagy mobil alkalmazások fejlesztése terén.
• A C++, Java, JavaScript, HTML5, CSS, HTTP technológiák közül legalább két esetben alapos tudással bírsz és
• a Linux sem ismeretlen számodra.
• Megoldásorientált szemlélet és analitikus gondolkodás jellemez, valamint
• szívesen osztod meg tudásod, tapasztalatod kollégáiddal.
• Kommunikáció képes angol, vagy német nyelvismerettel bírsz szóban és írásban egyaránt.

Mit érdemes még tudnod?
• A szoftverfejlesztési módszertanok, legfőképp az agilis világ, ismerete előnyt jelent, ahogy az is, ha
• érdeklődsz a vasútautomatizálási rendszerek iránt.

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 91052

Organisation: Mobility