Siemens Careers

ekonom obchodu

Melnik, Czech Republic
Internal Services

English (UK)

Job Description

Vedoucí ekonom obchodu - Mělník

Jsme regionální obchodní zastoupení jednotky Mechanical Drives firmy Siemens.
Mechanical Drives pat
ří ke světovým lídrům v oblasti pohonných systémů, především průmyslových převodovek a spojek.

Přidejte se do našeho týmu a poskytujte ekonomickou podporu našim obchodníkům!

Budete se věnovat především

• kompletnímu zpracování obchodních případů v SAP

• tvorbě a kontrole obchodních plánů

řešení případných problémů či reklamací vzniklých při objednání, dopravě a dodání zboží

• controllingu ve smyslu správného ekonomického zpracování obchodního případu

• sledování rezerv, nedokončené výroby, fakturace

• upomínání pohledávek po splatnosti

• komunikaci s externí účetní a daňovou firmou

• komunikaci s obchodními zástupci v rámci oddělení

• komunikaci se zahraničními dodavateli, přepravci a zákazníky

Těšit se můžete zejména na

• rozmanitou a pestrou náplň práce

• dobrý pocit z reálných výsledků práce – například spokojenost zákazníka při úspěšné

dodávce

• práci v malém kolektivu v klidných kancelářích

Měl/a byste mít

• ekonomické vzdělání VŠ (Bc./Mgr.)

• dobrá komunikativní znalost AJ nebo NJ (psaní mailů, vyřizování telefonátů, účast na telefonních konferencích apod.)

• týmového ducha, samostatnost, pečlivost

• znalost MS Office, práce se SAP výhodou

• praxe na obdobné pozici

Dále nabízíme

• místo výkonu práce v Mělníce

• 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a příležitostný home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života

• individuální rozpočet na benefity ve výši min. 48 000 Kč, který si můžete proměnit na

kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní

pojiště

příspěvek na stravování ve formě e-stravenek

• nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Job ID: 91667

Organisation: Digital Factory

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected