Siemens Careers

Elektrotechnikai karbantartó

Kecskemet, Hungary
Customer Services

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat

Milyen feladatok várnak rád?

• A járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartásában való közreműködés, S7 300/400 PLC programozói feladatok ellátásával
• Megelőző és javító karbantartási tevékenységek                           (fenntartás, ellenőrzés, üzemzavarelhárítás, helyreállítás)
• Üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása
• A fejlesztési javaslatok összegyűjtése és a folyamatos fejlesztési folyamatban való közreműködés és annak formálása, az átépítésekben és az berendezések kivitelezésében és beüzemelésében való részvétel
• A műszaki dokumentáció gondozása, a végrehajtott munkák/intézkedések dokumentálása,
• A munkavégzés többműszakos munkarendben zajlik.

Mi különböztet meg másoktól?

• Szakirányú középfokú végzettség,
• Legalább 2 év szakmai tapasztalat ipari termelő berendezések karbantartásában vagy rendszertelepítésében
• A vonatkozó elfogadott műszaki szabványok és szabályok ismerete
• Önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, mobilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
• MS Office alkalmazások ismerete

Mi jelenthet még előnyt a kiválasztás során?

• Erősáramú végzettség (0-1 kV AC)
• Hajtásrendszerek ismerete (frekvenciaváltók)
• Egyéb informatikai ismeretek (Switch, Szkriptek)
• Elektronikai ismeretek (gyengeáram, mikroelektronika)
• Ipari Buszrendszerek (ProfiNet, ProfiBus) ismerete
• S7 300/400 ismeretek
• Német nyelvtudás

 Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

#LI-DNI

Job ID: 92101

Organisation: Digital Factory