Siemens Careers

Diszpécser

Kecskemet, Hungary
Customer Services

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

Milyen feladatok várnak rád?

  Karbantartás vezető támogatása járműipari termelő

berendezések operatív karbantartásának kidolgozásában és megvalósításában,

  berendezések állapotának felügyelete,

  az üzemzavar-elhárítási munkálatok elindítása, koordinálása és a folyamat korábbi vagy későbbi sza-kaszában érintett területekkel való egyeztetése,

  a vonatkozó munkamegbízások és visszajelzések

összeállítása és gondozása, beleértve az adatok

karbantartás-tervezési rendszerbe való bevitelét is,

  a felterjesztési stratégia megvalósítása.

  alkalmazási terület: Rendszer-, robot-, eljárási, alkal-mazási, szállítási, hegesztési, emelési és irányítás-technika, busztechnológia és szabályozástechnika.

Mi különböztet meg másoktól?

  Tárgyalóképes német nyelvtudás

  3 műszakos műszakrend vállalása

  önállóság és szervezőkészség,

  jó kommunikációs készség és csapatszellem,

  térbeli és időbeli rugalmasság (többletmunka végzésére

való hajlandóság),

  az MS-Office megfelelő szintű ismerete.

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 92102

Organisation: Digital Factory