Siemens Careers

Junior SITRAIN gazdasági munkatárs

Budapest, Hungary
Customer Services

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

Milyen feladatok várnak rád?

· A divízió oktatási területének gazdasági és értékesítési oldalról történő támogatása, oktatások szervezésében aktív részvétel

· Ajánlatok, megrendelések, visszaigazolások és számlák készítése

· Képzés szervezési és képzési adminisztrációs feladatok ellátása

· Az oktatási területhez kapcsolódó beszerzési feladatok ellátása

· Kalkulációk, kimutatások, riportok készítése

· Partnerekkel és az anyaházzal való kapcsolattartás

· Kintlévőségek kezelése

Mi különböztet meg másoktól?

· Jó kommunikációs képesség és proaktív, rugalmas, személyiség

· MS Office stabil felhasználói szintű ismerete, magabiztos Excel ismeret

· Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség

· Motivált, pozitív, önálló munkavégzésre képes személyiség

· Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

· Felsőfokú végzettség

Mit érdemes még tudnod?

· Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat

· Heti 40 órás munkavégzés

· Hosszú távú munkalehetőség

· Nemzetközi környezet

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 93100

Organisation: Digital Factory