Siemens Careers

Projektový ekonom/ka obchodu - Brno

Brno, Czech Republic
Strategy

English (UK)

Job Description

V naší divizi Energy Management v Brně hledáme novou posilu na pozici Projektový/á ekonom/ka obchodu.

Náplň práce
• komerční vedení nového segment (controlling, reporting, kontrola a příprava nabídek, vedení zakázek a projektů)
• v projektovém obchodě
     -   kompletní zpracování zakázek a projektů v SAP
     -   spolupráce na přípravě nabídek
     -   spolupráce s obchodním oddělením
     -   komunikace se zákazníky, sledování dodacích termínů, řešení nestandardních objednávek, pohledávek
     -   příprava podkladů pro management

Co byste měl/a mít
•SŠ/VŠ ekonomického směru
•plynulou znalost AJ, NJ výhodou
•min. 1 rok praxe na obdobné pozici
•všeobecný přehled v ekonomické a finanční oblasti
•dobrou znalost daňové a účetní legislativy, orientaci v účetních výkazech
•znalost MS Office, SAP
•zodpovědnost, proaktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
•velmi dobré komunikační dovednosti a smysl pro týmovou spolupráci
•řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
•5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
•individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
•příspěvek na stravování
•možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
•nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Job ID: 93496

Organisation: Energy Management

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected