Siemens Careers

Kommunikációs munkatárs

Budapest, Hungary
Communications

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Milyen feladatok várnak rád?

· A kommunikációs osztály munkájának adminisztratív támogatása

· Az osztályra beérkező levelek, megkeresések kezelése

· Külső, belső rendezvények szervezése

· Kommunikációs kampányok támogatása

· Kiadványok szerkesztése

· Kommunikációs anyagok megírása

· Internet, intranet szerkesztése

· Eseménynaptár kezelése

Mi különböztet meg másoktól?

· Angol nyelvtudás

· Kiváló szervezőkészség

· Jó kommunikációs képesség, szóban és írásban  egyaránt

· Stressztűrő képesség

· Csapatban és egyedül is képes munkáját végezni

· Feladatok önálló priorizálása és végrehajtása

Mi jelenthet előnyt a kiválasztás során?

· Német nyelvtudás

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 95748

Organisation: Communications

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Part-time