Siemens Careers

Claim manager

Budapest, Hungary
Project Management

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mobility üzletágunk szakértő kollégái segítségével olyan új intelligens közlekedési megoldásokat fejlesztünk, amelyek növelik az infrastruktúra rendelkezésre állását, optimalizálják a forgalmat és növelik az utasok kényelmét. A közlekedési infrastruktúra villamosításával, automatizálásával és digitalizációjával már ma meghatározzuk a jövő közlekedését.

Milyen feladatokat kell ellátnod

· A Siemens vállalkozási szerződésekből eredő jogainak és kötelezettségeinek érvényesítése, illetve ezek védelme a project kivitelezése során.

· Projekt menetének követése, a kockázatok értékelése, a szükséges beavatkozások időben történő felismerése és megtétele.

· A Siemens gazdasági érdekeinek védelme a megrendelővel szemben.

· A műszaki szükségszerűség, a megrendelő vagy külső körülmények miatt szükségessé váló változtatások hatékony és gyors kezelése.

· Tender anyagokban a szerződéses kockázatok felismerése, tisztázó kérdés feltétele.

· Akadályoztatások felismerése.

· Előre nem látható többletköltségek felismerése és megrendelő időben történő értesítése.

· Követelések részletes kidolgozása, alátámasztása.

· Szerződésmódosítások előkészítése.

Mit várunk el Tőled

· Felsőfokú jogi/gazdasági/műszaki végzettség.

· Legalább 3-5 éves gyakorlati tapasztalat gazdasági/jogi, műszaki,  és project lebonyolítási területen.

· Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete. Német nyelvtudás előny.

· Jó kommunikációs készség.

· Csapat tagjaként történő munkavégzés.

· Megbízhatóság, megoldás orientált szemlélet és önálló, analitikus gondolkodás.

· Érdeklődés a vasútautomatizálási rendszerek iránt.

· Építőipari tapasztalat előnyt jelent.

Mit érdemes még tudnod?

· Folyamatos együttműködés a projektvezetőkkel és a jogi osztállyal.

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 95956

Organisation: Mobility