Siemens Careers

Gazdasági gyakornok

Budapest, Hungary
Finance

English (UK)

Gazdasági gyakornokot keresünk a Siemens Healthcare Kft. csapatába teljes munkaidőben, legalább 6 hónapra. Valós feladatokon keresztül szerezhetsz tapasztalatot a vállalati folyamatokról, megtanulhatod az SAP (vállalatirányítási rendszer) használatát. Gyors tanulásodat tapasztalt kollégáink fogják segíteni. Várjuk pályázatodat!

Mik lesznek a feladataim?

  • ajánlatok készítése
  • alkatrész- és egyéb anyagok rendelése
  • visszáruzás, számlázás
  • egyéb kapcsolódó bonyolítási feladatok
  • SAP vállalatirányítási rendszer működésének elsajátítása

Mire van szükség a pozíció betöltéséhez?

  • gazdasági irányú felsőfokú tanulmányidat végzed
  • aktívan használod angolt legalább középfokú szinten
  • MS office aktív gyakorlati ismerete, ezen belül MS Excel magas szintű felhasználói ismerete
  • logikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség
  • proaktív, agilis, együttműködő személyiség
  • terhelhetőség
  • precizitás

Mit kínálunk?

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatás
  • laptop
  • nemzetközi munkakörnyezet
Tudj meg többet rólunk:

Job ID: 96408

Organisation: Siemens Healthineers

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)