Siemens Careers

Munkavédelmi Koordinátor.

Budapest, Hungary
Environmental Protection, Health & Safety

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Power and Gas Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Munkaidő: Részmunkaidő - heti három nap

Milyen feladatok várnak rád?

  • Területek munkavédelmi támogatása, szaktanácsadás
  • Munka (tűz) - védelmi bejárások elvégzése
  • Események (munkabalesetek, sérülések, kvázi balesetek) kivizsgálása, jelentése
  • Kockázatértékelések felülvizsgálata, elkészítése
  • Üzembehelyezési eljárás lefolytatása
  • Oktatások megtartása
  • Jogszabályi változások nyomon követése
  • Belső auditokon való részvétel

Mi különböztet meg másoktól?

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (munkavédelmi technikusi)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (német nyelvtudás előny)
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakirányú végzettség előny
  • MEBIR rendszer ismerete, belső auditori végzettség előny

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 97978

Organization: Gas and Power

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Part-time