Siemens Careers

Mechanikai karbantartó

Kecskemet, Hungary
Customer Services

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

Milyen feladatok várnak rád?

· A járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartásában való közreműködés a mechanikai, ezen belül is főleg az ipari szállítástechnika területén

· Megelőző és karbantartási tevékenységek (fenntartása, ellenőrzése, üzemzavar–elhárítás, helyre állítás)

· Üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása

· A fejlesztési javaslatok összegyűjtése és a folyamatos fejlesztési folyamatban való közreműködés és annak formálása, az átépítésekben és az új berendezésekben való részvétel

· A műszaki dokumentáció gondozása, a végrehajtott munkák/ intézkedések dokumentálása

Mi különböztet meg másoktól?

· Szakirányú gépész szakmunkás/ technikus végzettség

· Több éves szakmai tapasztalat ipari termelő           berendezések karbantartásában  vagy                    rendszerépítésben

· A vonatkozó elfogadott műszaki szabványok és szabályok ismerete

· Önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, mobilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

· Precíz vagy, megbízható és terhelhető

Mit érdemes még tudnod?

· Elektromos képesítések

· Új ismeretek iránti fogékonyság

· MS Office ismerete

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 98034

Organization: Digital Industries